Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnog duznika upisane u zemljisnim knjigama opcinskog suda u velikoj gor

Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika upisane u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gor…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 10:59
Zatvara se za
13dana:08sati:57min:58sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnog dužnika upisane u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331783, Poljana Čička, zk.ul. 659, kč.br. 1/5, livada Timen, površine 14 čhv, kč.br. 578/4, livada Podlijana, površine 1 jutro i 1391 čhv, ukupne površine 1 jutro i 1405 čhv. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj 098/238-547 Jamčevina: 1677.80 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 4.194,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija