Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina oznacena kao kat cest161819 u naravi kamenjar povrsine 246350 m2 br z

Nekretnina označena kao kat. čest.1618/19, u naravi kamenjar površine 2463,50 m2, br. z…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u SplituFINA e-DražbaZatvara se 20. stu 2026., 08:59
Zatvara se za
78dana:00sati:19min:08sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina označena kao kat. čest.1618/19, u naravi kamenjar površine 2463,50 m2, br. zk. ul. 480, Katastarska općina Gizdavac. Nekretnina je u suvlasništvu za 1/2 dijela i se nalazi se na adresi Gizdavac bb.. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem Sandrom Markovom. Jamčevina: 4000.00 Poslovni broj spisa: ST-340/2025 Početna cijena: 10.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Splitu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe05. stu 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od20. stu 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija