Idi na sadržaj
Stečaj
Dosje
Stečajevi
Novi stečajevi
Dražbe
Vijesti
Prijava
Registracija
Početna
›
Dražbe
›
Stambeni i poslovni prostor
118
pronađenih dražbi · stranica 1 od 8
Nekretnina upisana u zk.l. 1026 k.o. Šarampov, k.č.br. 699/10 ind. zgrada površine 1753…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se danas u 10:59
Nekretnina upisana u zk.ul. 1396 k.o. Šarampov i to: kat.čest. 699/1, broj D.L. 18, KRČ…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se danas u 11:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, zem…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se danas u 13:59
Nekretnina u vlasništvu ovršenika upisana u zk.ul.br. 18599 k.o. Slavonski Brod k.č.br.…
Trgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu · FINA e-Dražba
Zatvara se danas u 14:59
Nekretnina: Predmet prodaje je nekretnina stečajnog dužnika upisana kod Općinskog suda u Kutini, Ze…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se 08. 09. 2026. u 09:59
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 3528, k.o. Lovrečan, kč.br.…
Trgovački sud u Osijeku · FINA e-Dražba
Zatvara se 08. 09. 2026. u 10:59
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 5907, k.o. Veleškovec, kč.br…
Trgovački sud u Osijeku · FINA e-Dražba
Zatvara se 08. 09. 2026. u 11:59
Nekretnina upisana kod Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Zemljišnoknjižni odjel Zagr…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se 10. 09. 2026. u 09:59
Nekretnina: Predmet prodaje je 7. suvlasnički dio 2/4 dijela, k.č. 3271/32, Škicini, Općina Svetvin…
Trgovački sud u Pazinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 10. 09. 2026. u 11:59
Nekretnina: Predmet prodaje je 2. suvlasnički dio 1/2 dijela k.č. 4502/77 Val Majola, Grad Vodnjan,…
Trgovački sud u Pazinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 10. 09. 2026. u 12:59
Nekretnina: Nekretnine označene kao kat. čest.: 4879/4, 4879/10, 4879/1, Broj z.k.ul. / podul.: 169…
Trgovački sud u Zadru · FINA e-Dražba
Zatvara se 10. 09. 2026. u 13:59
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Bro…
Trgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu · FINA e-Dražba
Zatvara se 16. 09. 2026. u 08:59
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Bro…
Trgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu · FINA e-Dražba
Zatvara se 16. 09. 2026. u 09:59
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Bro…
Trgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu · FINA e-Dražba
Zatvara se 16. 09. 2026. u 10:59
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Bro…
Trgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu · FINA e-Dražba
Zatvara se 16. 09. 2026. u 11:59
1
2
3
…
8
›
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija
Nedavne vijesti
Pravomoćno okončan predstečaj Mesne industrije Ravlić
03. 09. 2026.
Sin Marinka Mikulića kupio zemljište propale tvornice PAN u Zagrebu
01. 09. 2026.
HDZ: varaždinska Čistoća pred stečajem uz rekordan gubitak
01. 09. 2026.
Hotel Katarina u Dugopolju promijenio vlasnika nakon stečajne dražbe
01. 09. 2026.
Splitski škver Tomislava Debeljaka i dalje štiti predstečaj unatoč dugu od 43 milijuna eura
31. 08. 2026.
MORH u predstečaju Đuro Đaković Aparata traži 2,2 milijuna eura
31. 08. 2026.
Name: sud raspoređuje 17,25 milijuna eura od prodaje zgrade u Ilici
31. 08. 2026.
Name: dioba 17,25 milijuna eura od prodaje zgrade u Ilici 22. rujna
28. 08. 2026.
Dražbe
Sve dražbe
Zatvara se danas
Zatvara se ovaj tjedan
Županija
Dražbena kuća
Kategorija