Idi na sadržaj
PočetnaDražbeStrojevi
18 pronađenih dražbi · stranica 1 od 2
Nekretnina upisana u zk.l. 1026 k.o. Šarampov, k.č.br. 699/10 ind. zgrada površine 1753…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se danas u 10:59
Pokretnina: Pokretnine u vlasništvu stečajnog dužnika i to: 1. CNC Obradni centar Buffalo Microcut…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 16. 09. 2026. u 09:59
Machinery and Accessories (Wood and Plastics Processing, Handling Equipment, Construction Machinery, Agricultural Industry) - Eastern Europe
Sisak · Troostwijk Auctions
Zatvara se 22. 09. 2026. u 09:00
Excavator wheel loader, Plate compactor, Tractor - croatia
Osijek · Troostwijk Auctions
Zatvara se 22. 09. 2026. u 00:00
TRUMPF Laser & Press Brake – Croatia
Radoboj · Troostwijk Auctions
Zatvara se 23. 09. 2026. u 14:00
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zemljišne knjige kod Općinskog suda…
Trgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu · FINA e-Dražba
Zatvara se 24. 09. 2026. u 09:59
Furniture Production Line, Finishing Equipment & Large Hardware Stock – Croatia
DJAKOVO · Troostwijk Auctions
Zatvara se 24. 09. 2026. u 14:00
Restaurant & Catering Equipment – Croatia
Staro Petrovo Selo · Troostwijk Auctions
Zatvara se 25. 09. 2026. u 12:00
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 5473 k.o. Našice k.č.br.…
Trgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu · FINA e-Dražba
Zatvara se 14. 10. 2026. u 12:59
Nekretnina: Predmet prodaje je pravo građenja upisano u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Rijeci…
Trgovački sud u Rijeci · FINA e-Dražba
Zatvara se 14. 10. 2026. u 14:59
Pokretnina: Predmet prodaje je pokretnina upisana u upisnik brodova. Prodaje se plovilo tipa brodic…
Trgovački sud u Pazinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 28. 10. 2026. u 12:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 08:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 09:59
Nekretnina označena kao: kč.br 1230/4 dvorište površine 2.505 m2 upisana u zk.ul.br.77…
Trgovački sud u Zadru · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 11:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 12:59