Idi na sadržaj
Stečaj
Dosje
Stečajevi
Novi stečajevi
Dražbe
Vijesti
Prijava
Registracija
Početna
›
Dražbe
›
Gradjevinski materijal
11
pronađenih dražbi
Nekretnina upisana u zk.l. 1026 k.o. Šarampov, k.č.br. 699/10 ind. zgrada površine 1753…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se danas u 10:59
Machinery and Accessories (Wood and Plastics Processing, Handling Equipment, Construction Machinery, Agricultural Industry) - Eastern Europe
Sisak · Troostwijk Auctions
Zatvara se 22. 09. 2026. u 09:00
Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zemljišne knjige kod Općinskog suda…
Trgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu · FINA e-Dražba
Zatvara se 24. 09. 2026. u 09:59
Nekretnina: Predmet prodaje je pravo građenja upisano u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Rijeci…
Trgovački sud u Rijeci · FINA e-Dražba
Zatvara se 14. 10. 2026. u 14:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 08:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 09:59
Nekretnina označena kao: kč.br 1230/4 dvorište površine 2.505 m2 upisana u zk.ul.br.77…
Trgovački sud u Zadru · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 11:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 12:59
Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, ze…
Trgovački sud u Varaždinu · FINA e-Dražba
Zatvara se 05. 11. 2026. u 14:59
Nekretnina: Predmet prodaje: kčbr. 1767/181 – Memičarsko brdo, šuma, površine 12229 m2, upisano u z…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se 26. 11. 2026. u 13:59
Nekretnina: Predmet prodaje: kčbr. 1767/208 – CRKVINE, Pašnjak, površine 10477 m2, upisano u z.k. u…
Trgovački sud u Zagrebu · FINA e-Dražba
Zatvara se 26. 11. 2026. u 14:59
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija
Nedavne vijesti
Pravomoćno okončan predstečaj Mesne industrije Ravlić
03. 09. 2026.
Sin Marinka Mikulića kupio zemljište propale tvornice PAN u Zagrebu
01. 09. 2026.
HDZ: varaždinska Čistoća pred stečajem uz rekordan gubitak
01. 09. 2026.
Hotel Katarina u Dugopolju promijenio vlasnika nakon stečajne dražbe
01. 09. 2026.
Splitski škver Tomislava Debeljaka i dalje štiti predstečaj unatoč dugu od 43 milijuna eura
31. 08. 2026.
MORH u predstečaju Đuro Đaković Aparata traži 2,2 milijuna eura
31. 08. 2026.
Name: sud raspoređuje 17,25 milijuna eura od prodaje zgrade u Ilici
31. 08. 2026.
Name: dioba 17,25 milijuna eura od prodaje zgrade u Ilici 22. rujna
28. 08. 2026.
Dražbe
Sve dražbe
Zatvara se danas
Zatvara se ovaj tjedan
Županija
Dražbena kuća
Kategorija