Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana u zkul 12197 prije 5795 ko podravska slatina kcbr 21002 up

Nekretnina upisana u zk.ul 12197 (prije 5795) k.o. Podravska Slatina, k.č.br. 2100/2 up…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 17. stu 2026., 09:59
Zatvara se za
75dana:01sati:19min:05sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana u zk.ul 12197 (prije 5795) k.o. Podravska Slatina, k.č.br. 2100/2 upravna zgrada i dvor zajedno površine 2150 m2, suvlasnički dio 7/10. Nekretnina je slobodna od osoba. Razgledavanje: Za sve informacije o nekretnini koja je predmet prodaje obratiti se stečajnoj upraviteljici Ivani Kalkan svakim radnim danom od 9 do 14 sati na broj telefona: 099/7323-788. Jamčevina: 55535.68 Poslovni broj spisa: ST-132/2024 Početna cijena: 138.839,20 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. stu 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od17. stu 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija