Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine upisane u zemljisne knjige koje vodi opcinski sud u sisku zemljisnoknjizni

Nekretnina: Nekretnine upisane u zemljišne knjige koje vodi Općinski sud u Sisku, Zemljišnoknjižni…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 11:59
Zatvara se za
48dana:00sati:11min:22sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine upisane u zemljišne knjige koje vodi Općinski sud u Sisku, Zemljišnoknjižni odjel Sisak, zk. ul. 6495 k.o. Novi Sisak, kč.br. 2659/3, broj D.L. 139 Novo Pračno,Ulica Novo Pračno, deponija 10002 m2. Razgledavanje: Nekretnina koja je predmetom prodaje može se razgledati uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem Snježanom Drenški, na broj telefona 099/6630786 Jamčevina: 305.00 Poslovni broj spisa: ST-515/2024 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe07. lis 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija