Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana u zemljisne knjige koje vodi opcinski sud u gospicu zemljisnoknjizn

Nekretnina upisana u zemljišne knjige koje vodi Općinski sud u Gospiću, Zemljišnoknjižn…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
48dana:01sati:11min:23sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana u zemljišne knjige koje vodi Općinski sud u Gospiću, Zemljišnoknjižni odjel Gračac, zk. ul. 1040 k.o. Štikada, kč.br. 5340, kolodvor površine 2100 m2, zgrada površine 2100 m2, ukupne površine 2100 m2. Razgledavanje: Nekretnina koja je predmetom prodaje može se razgledati uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem broj telefona 099/6152555, 01/6152-555. Jamčevina: 66996.00 Poslovni broj spisa: ST-1867/2013 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe07. lis 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija