Idi na sadržaj
PočetnaDražbePokretnina prodaje se pokretnina motorno vozilo vrsta m1 marke opel tip vivaro b16die combi i

Pokretnina: Prodaje se pokretnina: motorno vozilo, vrsta M1, marke OPEL, tip VIVARO B16DIE COMBI i.…

Aktivnaauti i vozilaTrgovački sud u DubrovnikuFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 09:59
Zatvara se za
48dana:00sati:19min:06sek
Idi na ovu dražbu →

Prodaje se pokretnina: motorno vozilo, vrsta M1, marke OPEL, tip VIVARO B16DIE COMBI i.2H1, godina proizvodnje: 2018. Pokretnina se nalazi na čuvanju u Splitu. U utvrđenu vrijednost pokretnine od 17.500,00 EUR uračunat je iznos PDV-a. Razgledavanje: Dodatne informacije moguće je dobiti kod stečajnog upravitelja putem broja mobilnog telefona: 091/508-0646 od 9 do 13 sati, svaki radni dan. Razgledavanje imovine moguće je najkasnije zadnjeg dana objave poziva na sudjelovanje u dražbi, uz prethodnu najavu i u dogovoru sa stečajnom upraviteljem u zavisnosti od slobodnih termina stečajnog upravitelja. Jamčevina: 1750.00 Poslovni broj spisa: ST-117/2024 Početna cijena: 8.750,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Dubrovniku
Kategorija dražbeauti i vozila
Početak online dražbe07. lis 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija