Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina kcbr 52112 trg antuna mihanovica dvoriste povrsine 299 m2 stambena zgr

Nekretnina kčbr. 521/12 – TRG ANTUNA MIHANOVIĆA, dvorište površine 299 m2, stambena zgr…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 08:59
Zatvara se za
47dana:03sati:04min:41sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kčbr. 521/12 – TRG ANTUNA MIHANOVIĆA, dvorište površine 299 m2, stambena zgrada, Sesvete, Trg Antuna Mihanovića 1,2 površine 2255 m2, sveukupne površine 2554 m2 - 104. Suvlasnički dio s neodređenim omjerom ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-104) - poslovni prostor br. 20 u podrumu, površine 31,80 m2 u objektu urbanističke ozn. 1, na kućnom broju 2, upisano u z.k. ul. 7290 k.o. 338796 Sesvete Novo. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Radnim danom uz obvezan prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj 091 301 4000. Jamčevina: 8000.00 Poslovni broj spisa: ST-5553/2016 Početna cijena: 60.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe07. lis 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija