Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina stecajnoga duznika kcbr 26124 doma dvoriste zgrada ukupne povrsine 4

Nekretnina stečajnoga dužnika k.č.br. 2612/4, DOMA, DVORIŠTE, ZGRADA, ukupne površine 4…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 12. stu 2026., 10:59
Zatvara se za
70dana:02sati:19min:09sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina stečajnoga dužnika k.č.br. 2612/4, DOMA, DVORIŠTE, ZGRADA, ukupne površine 400 m², upisana kod Općinskog suda u Zlataru, Zemljišnoknjižnog odjela Zabok u zk.ul. 3758 k.o. 334359, DONJA PAČETINA. Razgledavanje: Uz dogovor sa stečajnim upraviteljem na mob. 095 518 5802. Jamčevina: 8950.00 Poslovni broj spisa: ST-567/2015 Početna cijena: 22.375,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe29. lis 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od12. stu 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija