Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje je nekretnina upisana u zkulbr 884 kcbr 72711 ko rupa prodaj

Nekretnina: Predmet prodaje je nekretnina upisana u zk.ul.br. 884, kč.br. 727/11, k.o. Rupa. Prodaj…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u RijeciFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 11:59
Zatvara se za
48dana:00sati:11min:26sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje je nekretnina upisana u zk.ul.br. 884, kč.br. 727/11, k.o. Rupa. Prodaje se u naravi Kras livada ukupne površine 553 m2. Nekretnina se nalazi u poslovnoj zoni Rupa, planske oznake UPU 23 (K 11), na prometnom pravcu Rijeka-Trst-Ljubljana između državne ceste D8 i autoceste Rijeka - Rupa, u zoni mješovite poslovne namjene (K). Razgledavanje: Nekretnina se može razgledati na lokaciji, prema prethodnom dogovoru sa stečajnim upraviteljem Damirom Furdekom, tel: 098 363 559, dfurdek95@gmail.com Jamčevina: 4000.00 Poslovni broj spisa: ST-308/2025 Početna cijena: 20.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Rijeci
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe07. lis 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija