Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine 9 suvlasnicki dio 216384 kcbr 3572 komarice kuca i gosp zgrada

Nekretnina: Nekretnine: 9. suvlasnički dio: 216/384 - kčbr. 3572 - Komarice, kuća i gosp. zgrada…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 09:59
Zatvara se za
47dana:22sati:11min:34sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine: 9. suvlasnički dio: 216/384 - kčbr. 3572 - Komarice, kuća i gosp. zgrada površine 120 m2, dvorište površine 661 m2, sveukupne površine 781 m2, upisano u z.k. ul. 7958 k.o. Ivanić Grad, 8. suvlasnički dio: 216/384 - kčbr. 3573 – Komarice livada površine 4482 m2 i kčbr. 3574 – Komarice oranica površine 1451 m2, sveukupne površine 5933 m2, upisano u z.k. ul. 8097 k.o. Ivanić Grad. U nekretnini nitko ne stanuje, napušteno, ali stečajni upravitelj nema ključeve. Razgledavanje: Stečajni upravitelj mob. 099-2181-434, po prethodnom dogovoru. Moguće zvati pon-petak 10-15 sati. Jamčevina: 6337.50 Poslovni broj spisa: ST-2651/2024 Početna cijena: 47.531,25 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe07. lis 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija