Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje su nekretnine upisane u zkulbr 656 kcbr 4252 prema vlasnickom li

Nekretnina: Predmet prodaje su nekretnine upisane u zk.ul.br. 656, kč.br. 425/2 prema vlasničkom li…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u PazinuFINA e-DražbaZatvara se 21. lis 2026., 13:59
Zatvara se za
48dana:02sati:11min:35sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje su nekretnine upisane u zk.ul.br. 656, kč.br. 425/2 prema vlasničkom listu ograda - kuća i dvorište površine 719 m2 i livada površine 1716 m2 ukupno površine 2435 m2, k.o. Martinac, a u naravi građevinsko i poljoprivredno zemljište i kč.br. 434/2 prema vlasničkom listu cepeliševac - livada površine 906 m2, k.o. Martinac, a u naravi poljoprivredno zemljište i nekretnina upisana u zk.ul.br. 449, kč.br. 433/2 prema vlasničkom listu livada površine 1187 m2, k.o. Martinac, a u naravi poljoprivredno zemljište. Razgledavanje: Nesmetano razgledavanje nekretnine osigurat će se po dogovoru sa Stečajnom upraviteljicom Lidijom Lesar, kojoj se svi zainteresirani moraju najaviti na broj telefona 098/881-037 ili pute e-maila stecajni.lesar@gmail.com Jamčevina: 750.00 Poslovni broj spisa: ST-103/2025 Početna cijena: 1.875,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Pazinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe07. lis 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od21. lis 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija