Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkul 3528 ko lovrecan kcbr

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 3528, k.o. Lovrečan, kč.br.…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u OsijekuFINA e-DražbaZatvara se 08. ruj 2026., 10:59
Zatvara se za
05dana:01sati:19min:05sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 3528, k.o. Lovrečan, kč.br. 1756, u naravi Lovrečan (Zlatar Bistrica), Zaluka, livada površine 1960 m2. Razgledavanje: Po dogovoru sa stečajnim upraviteljem kontakt mail: odvjetnik.puran@gmail.com. Jamčevina: 260.00 Poslovni broj spisa: ST-264/2024 Početna cijena: 1.950,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe25. kol 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od08. ruj 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija