Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnog duznika upisane u zemljisne knjige opcinskog suda u varazdinu zem

Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, zem…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 03. ruj 2026., 13:59
Zatvara se za
00dana:04sati:59min:03sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnog dužnika upisane u zemljišne knjige Općinskog suda u Varaždinu, zemljišno knjižni odjel Varaždin, zk uložak 14794, k.o. Varaždin, čestica broj 11120, Kućanska ulica od 2808 m2 (DVORIŠTE od 1236 m2, i POSLOVNA ZGRADA, Varaždin, Kućanska ulica 12, od 1572 m2). Nekretnina nije slobodna od stvari. Kupac plaća sve poreze i pristojbe u vezi s prodajom nekretnine. Razgledavanje: Po dogovoru sa stečajnom upraviteljicom na broj: 091/337-2803 ili email: ibrebric@gmail.com Jamčevina: 104000.00 Poslovni broj spisa: ST-106/2025 Početna cijena: 520.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe20. kol 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od03. ruj 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija