Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu ovrsenika upisana u zkulbr 18599 ko slavonski brod kcbr

Nekretnina u vlasništvu ovršenika upisana u zk.ul.br. 18599 k.o. Slavonski Brod k.č.br.…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom BroduFINA e-DražbaZatvara se 03. ruj 2026., 14:59
Zatvara se za
00dana:05sati:19min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu ovršenika upisana u zk.ul.br. 18599 k.o. Slavonski Brod k.č.br. 1099/9 i k.č.br. 1099/12 u naravi Ulica 108. brigade ZNG PARK i Ulica 108. brigade ZNG PARK ukupne površine 661 m2 od čega: Ulica 108. brigade ZNG PARK 234 m2 i Ulica 108. brigade ZNG PARK 427 m2 na adresi Gospodarska zona "Đuro Đaković" Slavonski Brod. Razgledavanje: Po dogovoru sa stečajnim upraviteljem na telefon 099/314-93-02. Jamčevina: 2600.00 Poslovni broj spisa: ST-928/2021 Početna cijena: 13.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe20. kol 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od03. ruj 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija