Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana u zkl 1026 ko sarampov kcbr 69910 ind zgrada povrsine 1753

Nekretnina upisana u zk.l. 1026 k.o. Šarampov, k.č.br. 699/10 ind. zgrada površine 1753…

Aktivnagrađevinski materijal, strojevi, stambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 03. ruj 2026., 10:59
Zatvara se za
00dana:01sati:59min:05sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana u zk.l. 1026 k.o. Šarampov, k.č.br. 699/10 ind. zgrada površine 1753 m2 i ind. dvorište površine 1389 m2. Nekretnina je slobodna od ljudi. Razgledavanje: Razgledavanje uz prethodni dogovor sa stečajnom upraviteljicom Vandom Kovačević Gelenčer na broj 091 6195 165 ili e-mail: vanda.kovacevic.gelencer@gmail.com Jamčevina: 100100.00 Poslovni broj spisa: ST-456/2024 Početna cijena: 500.500,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Početak online dražbe20. kol 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od03. ruj 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija