Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje kcbr 1767208 crkvine pasnjak povrsine 10477 m2 upisano u zk u

Nekretnina: Predmet prodaje: kčbr. 1767/208 – CRKVINE, Pašnjak, površine 10477 m2, upisano u z.k. u…

Aktivnagrađevinski materijal, strojevi, stambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 26. stu 2026., 14:59
Zatvara se za
84dana:06sati:19min:09sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje: kčbr. 1767/208 – CRKVINE, Pašnjak, površine 10477 m2, upisano u z.k. ul. 2423 k.o. 315125 Živaja. Jamčevina: 943.00 Poslovni broj spisa: ST-149/2024 Početna cijena: 2.357,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Početak online dražbe11. stu 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od26. stu 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija