Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana u zkul 757 ko mikleus i to kcbr 13976a oranica povrsine 1 j

Nekretnina upisana u zk.ul. 757 k.o. Mikleuš i to: k.č.br. 1397/6A oranica površine 1 j…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 17. stu 2026., 08:59
Zatvara se za
75dana:00sati:19min:05sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana u zk.ul. 757 k.o. Mikleuš i to: k.č.br. 1397/6A oranica površine 1 jutro i 280 čhv, k.č.br. 1397/6B oranica površine 56 čhv, sveukupno površine 1 jutro i 336 čhv. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Za sve informacije o nekretnini koja je predmet prodaje obratiti se stečajnoj upraviteljici Ivani Kalkan svakim radnim danom od 9 do 14 sati na broj telefona: 099/732-3788. Jamčevina: 738.09 Poslovni broj spisa: ST-132/2024 Početna cijena: 1.845,23 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. stu 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od17. stu 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija