Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje kcbr 1767181 memicarsko brdo suma povrsine 12229 m2 upisano u z

Nekretnina: Predmet prodaje: kčbr. 1767/181 – Memičarsko brdo, šuma, površine 12229 m2, upisano u z…

Aktivnagrađevinski materijal, strojevi, stambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 26. stu 2026., 13:59
Zatvara se za
84dana:05sati:19min:09sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje: kčbr. 1767/181 – Memičarsko brdo, šuma, površine 12229 m2, upisano u z.k. ul. 1818 k.o. Živaja, kčbr. 1767/119 – Šuma, površine 4442 m2, upisano u z.k. ul. 2468 k.o. Živaja, kčbr. 1767/186 – Crkvine, pašnjak površine 6708 m2, upisano u z.k. ul. 2468 k.o. Živaja. Nekretnine se prodaju kao cjelina. Razgledavanje: Razgledavanje nekretnine moguće je uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj 099 747 9682. Jamčevina: 1012.00 Poslovni broj spisa: ST-149/2024 Početna cijena: 2.530,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Početak online dražbe11. stu 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od26. stu 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija