Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkul 5907 ko veleskovec kcbr

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 5907, k.o. Veleškovec, kč.br…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u OsijekuFINA e-DražbaZatvara se 08. ruj 2026., 11:59
Zatvara se za
05dana:02sati:19min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 5907, k.o. Veleškovec, kč.br. 3202, Zlatar Bistrica, Horvatinščina u naravi oranica površine 5668 m2. Razgledavanje: Po dogovoru sa stečajnim upraviteljem kontakt mail: odvjetnik.puran@gmail.com Jamčevina: 750.00 Poslovni broj spisa: ST-264/2024 Početna cijena: 5.625,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe25. kol 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od08. ruj 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija