Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana kod opcinskog graanskog suda u zagrebu zemljisnoknjizni odjel zagr

Nekretnina upisana kod Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Zemljišnoknjižni odjel Zagr…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 10. ruj 2026., 09:59
Zatvara se za
07dana:00sati:19min:05sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana kod Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Zemljišnoknjižni odjel Zagreb, i to: kč.br. 372/20 PUT, MLINOVI, od 31 m2, upisana u zk.ul. 107826, k.o. Šestine. Razgledavanje: Nekretnina koja je predmet prodaje može se razgledati uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem kojeg mogu kontaktirati na broj telefona 098/16 31 907. Jamčevina: 168.00 Poslovni broj spisa: ST-1258/2021 Početna cijena: 840,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe27. kol 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od10. ruj 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija