Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje je 7 suvlasnicki dio 24 dijela kc 327132 skicini opcina svetvin

Nekretnina: Predmet prodaje je 7. suvlasnički dio 2/4 dijela, k.č. 3271/32, Škicini, Općina Svetvin…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u PazinuFINA e-DražbaZatvara se 10. ruj 2026., 11:59
Zatvara se za
07dana:02sati:19min:06sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje je 7. suvlasnički dio 2/4 dijela, k.č. 3271/32, Škicini, Općina Svetvinčenat, oranica ukupne površine 288 m2, upisana u zk. ul. 17563, k. o. Juršići Razgledavanje: Uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem, kontakt: 091/309-3313 Jamčevina: 860.00 Poslovni broj spisa: ST-448/2025 Početna cijena: 6.450,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Pazinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe27. kol 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od10. ruj 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija