Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina stecajnog duznika stecajna masa upisana u zemljisnim knjigama opcinskog suda

Nekretnina stečajnog dužnika Stečajna masa upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 08:59
Zatvara se za
13dana:06sati:58min:03sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina stečajnog dužnika Stečajna masa upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331511, Drnek, zk.ul. 639, kč.br. 1617/2, oranica Popovčina u ogradi, ukupne površine 1 jutro i 486 čhv. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/238-547 Jamčevina: 830.00 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 2.075,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija