Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina stecajnog duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog suda u velikoj gor

Nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gor…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 11:59
Zatvara se za
13dana:09sati:58min:07sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331414, Bukevje, zk. ul. 3103, kč. br. 352/3, Pašinec livada, površine 1097 m2, kč. br. 353/3, Pašinec oranica, površine 2327 m2, kč. br. 353/7, Pašinec pašnjak, površine 1097 m2, ukupne površine 4521 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/238-547 Jamčevina: 502.00 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 1.255,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija