Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje je nekretnina upisna u zkul 7027 kcbr 48742 ko punat na adres

Nekretnina: Predmet prodaje je nekretnina upisna u zk.ul. 7027, kč.br. 4874/2, k.o. Punat, na adres…

Aktivnamaterijal za popločavanje, stambeni i poslovni prostorTrgovački sud u RijeciFINA e-DražbaZatvara se 29. ruj 2026., 10:59
Zatvara se za
25dana:07sati:17min:53sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje je nekretnina upisna u zk.ul. 7027, kč.br. 4874/2, k.o. Punat, na adresi Krčka ulica 26A. ukupne površine 11 m2. Čestica se nalazi u građevinskom području stambene namjene, oznake S2-stanovanje s poslovnim prostorom. Parcela je ravna, pravokutnog oblika, orjentacije sjeveroistok-sjeverozapad. U naravi, čestica predstavlja parkiralište stambenom objektu izgrađenom na parceli do procjenjivane. Razgledavanje: Stečajni upravitelj u Rijeci, Ante Starčevića 5, mob: 091/5412 486. Jamčevina: 113.80 Poslovni broj spisa: ST-502/2017 Početna cijena: 569,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Rijeci
Početak online dražbe15. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od29. ruj 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija