Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina skupno se prodaju nekretnine u vlasnistvu stecajnog duznika upisane u zemljisnim knjig

Nekretnina: Skupno se prodaju nekretnine u vlasništvu stečajnog dužnika, upisane u zemljišnim knjig…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 06. lis 2026., 08:59
Zatvara se za
32dana:03sati:59min:24sek
Idi na ovu dražbu →

Skupno se prodaju nekretnine u vlasništvu stečajnog dužnika, upisane u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Novom Zagrebu, Zemljišnoknjižni odjel Samobor, katastarska općina 325066 Sveta Nedjelja, i to: 1. k.č.br. 2036, TREŠNJEVAČKA ULICA, vinograd, površine 528 m2, z.k.ul. 4706; 2. k.č.br. 2037, TREŠNJEVAČKA ULICA, livada, površine 466 m2, z.k.ul. 4707; 3. k.č.br. 2041, REBER, vinograd, površine 654 m2, z.k.ul. 4714; 4. k.č.br. 2040/2, TREŠNJEVAČKA ULICA, livada, površine 48 m2, z.k.ul. 4713; 5. k.č.br. 2042, TREŠNJEVAČKA ULICA, pašnjak, površine 314 m2, z.k.ul. 4715; 6. k.č.br. 2043, TREŠNJEVAČKA ULICA, oranica, površine 338 m2, z.k.ul. 4716; 7. k.č.br. 2039/1, TREŠNJEVAČKA ULICA, vinograd, površine 513 m2, z.k.ul. 4710; 8. k.č.br. 2040/1, TREŠNJEVAČKA ULICA, livada, površine 450 m2, z.k.ul. 4712; 9. k.č.br. 2038/2, TREŠNJEVAČKA ULICA, livada, površine 592 m2, z.k.ul. 4709; 10. k.č.br. 2038/1, TREŠNJEVAČKA ULICA, livada, površine 456 m2, z.k.ul. 4708. Razgledavanje: Uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem putem e-maila: marina.mamic.zg@gmail.com ili mob: 099/7767075 Jamčevina: 10800.00 Poslovni broj spisa: ST-1965/2020 Početna cijena: 81.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe22. ruj 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od06. lis 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija