Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje je nekretnina upisana u zk ul 20116 kc br 105174 pasnjak k o

Nekretnina: Predmet prodaje je nekretnina upisana u zk. ul. 20116, kč. br. 1051/74, pašnjak, k. o.…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u PazinuFINA e-DražbaZatvara se 07. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
33dana:09sati:19min:03sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje je nekretnina upisana u zk. ul. 20116, kč. br. 1051/74, pašnjak, k. o. Vodnjan (Općinski sud u Puli, Zemljišnoknjižni odjel Pula), negrađevinsko zemljište, trapeznog oblika, nije komunalno opremljeno, ima pristup na javnu površinu, mikro okolica su neizgrađena zemljišta, stambeni objekti, poljoprivredna gospodarstva, površine 560 m2. Nekretnina se nalazi na području Grada Vodnjana. Razgledavanje: Javiti se stečajnom upravitelju , Zagreb, Ulica Tadije Smičiklasa 18, tel. 091 914 6509 Jamčevina: 528.00 Poslovni broj spisa: ST-310/2024 Početna cijena: 3.960,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Pazinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe23. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od07. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija