Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina upisana u zemljisne knjige kod opcinskog suda u virovitici zemljisnoknjizni

Nekretnina upisana u zemljišne knjige kod Općinskog suda u Virovitici, Zemljišnoknjižni…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 07. lis 2026., 11:59
Zatvara se za
33dana:06sati:59min:35sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina upisana u zemljišne knjige kod Općinskog suda u Virovitici, Zemljišnoknjižni odjel Virovitica, u zk. ul. 2258, katastarske općine CABUNA koji se sastoji od: 4. suvlasnički dio: 1/3 kčbr. 1599 oznake RIJEKA ukupne površine 1197 m2 (LIVADA od 697 m2 i VINOGRAD od 500 m2). Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Nadležno tijelo nije dostavilo podatke. Jamčevina: 50.00 Poslovni broj spisa: ST-1910/2025 Početna cijena: 375,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe23. ruj 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od07. lis 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija