Idi na sadržaj
PočetnaDražbePokretnina predmet prodaje je plovilo brodica za prijevoz tereta marke technomarine tm 1015 obc

Pokretnina: Predmet prodaje je plovilo-brodica za prijevoz tereta, marke Technomarine TM-1015 OBC,…

Aktivnabrodovi i jahteTrgovački sud u PazinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 10:59
Zatvara se za
34dana:08sati:08min:44sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje je plovilo-brodica za prijevoz tereta, marke Technomarine TM-1015 OBC, godina gradnje 2013., dužine 10,15 m, širina 3,15 m. Razgledavanje: Po dogovoru sa stečajnim upraviteljem, tel: 098/9424-187 Jamčevina: 1909.89 Poslovni broj spisa: ST-485/2025 Početna cijena: 14.324,16 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Pazinu
Kategorija dražbebrodovi i jahte
Početak online dražbe24. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija