Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine upisane kod opcinskog suda u virovitici zemljisnoknjizni odjel virovitica

Nekretnina: Nekretnine upisane kod Općinskog suda u Virovitici, Zemljišnoknjižni odjel Virovitica,…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u BjelovaruFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 08:59
Zatvara se za
34dana:06sati:58min:56sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine upisane kod Općinskog suda u Virovitici, Zemljišnoknjižni odjel Virovitica, u zk.ul.br. 900 k.o. 332470 Detkovac, čkbr. 748 u selu površine 1823 m2 (oranica sa 270 m2, livada sa 1000 m2, kuća-dvor sa 553 m2,), i to 4. suvlasnički dio: 2/8 Razgledavanje: Prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/342 558 Jamčevina: 97.50 Poslovni broj spisa: ST-127/2025 Početna cijena: 1,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Bjelovaru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija