Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu ovrsenika upisana u zkulbr 1907 ko knezevci vinogradi kc

Nekretnina u vlasništvu ovršenika upisana u zk.ul.br. 1907, k.o. Kneževci Vinogradi, kč…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u OsijekuFINA e-DražbaZatvara se 14. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
40dana:12sati:58min:49sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu ovršenika upisana u zk.ul.br. 1907, k.o. Kneževci Vinogradi, kč.br. 948/4, u naravi oranica u ulici Mihajla Klajna površine 403 m2, na kojoj je upisano založno pravo u korist RH, Munistarstvo financiija zabilježbom Z-5411/07 od 28.11.2027. Razgledavanje: Po dogovoru sa stečajnim upraviteljem na telefon 099/314-9302 Jamčevina: 665.87 Poslovni broj spisa: ST-53/2026 Početna cijena: 4.994,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe30. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od14. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija