Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine oznacene kao kat cest 48794 487910 48791 broj zkul podul 169

Nekretnina: Nekretnine označene kao kat. čest.: 4879/4, 4879/10, 4879/1, Broj z.k.ul. / podul.: 169…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZadruFINA e-DražbaZatvara se 10. ruj 2026., 13:59
Zatvara se za
06dana:23sati:59min:46sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine označene kao kat. čest.: 4879/4, 4879/10, 4879/1, Broj z.k.ul. / podul.: 1695, 2613, 1646, Katastarska općina: 335053, Starigrad, u naravi predstavlja građevinsko zemljište i pristupni put, ukupne površine: 1604 m2, pašnjak površine 1398 m2 i suvlasnički dio u omjeru 411/830 puta ukupne površine 415m2. Nekretnine se nalaze na adresi: 23244 Starigrad Paklenica, Ulica Petra Zoranića i u vlasništvu su stečajnog dužnika za cijelo. Nema prava koja ne prestaju prodajom. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnom upraviteljicom, na mob. 091 7893583, svaki radni dan od 9-14 sati, uz prethodnu uplatu troškova razgledanja. Jamčevina: 16000.00 Poslovni broj spisa: ST-341/2022 Početna cijena: 120.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zadru
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe27. kol 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od10. ruj 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija