Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina predmet prodaje je 2 suvlasnicki dio 12 dijela kc 450277 val majola grad vodnjan

Nekretnina: Predmet prodaje je 2. suvlasnički dio 1/2 dijela k.č. 4502/77 Val Majola, Grad Vodnjan,…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u PazinuFINA e-DražbaZatvara se 10. ruj 2026., 12:59
Zatvara se za
07dana:03sati:19min:09sek
Idi na ovu dražbu →

Predmet prodaje je 2. suvlasnički dio 1/2 dijela k.č. 4502/77 Val Majola, Grad Vodnjan, lok. cesta-asf., ukupne površine 677 m2, upisana u zk. ul. 90856, k.o. Vodnjan Razgledavanje: Uz prethodni dogovor sa stečajnim upraviteljem, kontakt: 091/309-3313 Jamčevina: 2265.00 Poslovni broj spisa: ST-448/2025 Početna cijena: 16.987,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Pazinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe27. kol 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od10. ruj 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija