Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkulbr 27600 ko slavonski bro

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Bro…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom BroduFINA e-DražbaZatvara se 16. ruj 2026., 11:59
Zatvara se za
13dana:02sati:19min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Brod, kč.br. 2816/2 D.L.26 u naravi suvlasnički dio.27/10000 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-39) parkirališno mjesto oznake 10 u garaži u podrumu neto korisne površine 5,40 m2 sve u nacrtu označeno roznom kosom šrafurom ukupne neto korisne površine 5,40 m2. Sve u ulici Nikole Zrinskog broj 67 u zgradi mješovite uporabe površine 415 m2 i dvorište površine 388 m2. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na telefon 091/152 8616, E-mail:info@trkulja.hr Jamčevina: 503.00 Poslovni broj spisa: ST-73/2026 Početna cijena: 3.772,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe02. ruj 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od16. ruj 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija