Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkulbr 27600 ko slavonski bro

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Bro…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom BroduFINA e-DražbaZatvara se 16. ruj 2026., 08:59
Zatvara se za
12dana:23sati:19min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul.br. 27600. k.o. Slavonski Brod, kč.br. 2816/2 D.L.26 u naravi suvlasnički dio.925/10000 ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-1) poslovni prostor oznake PP1 u prizemlju zgrade sadržaja:prijem, hodni, ureed1, ured 2, ured 3 ured 4, ured 5, ured 6, arhiva, kuhinja, wc M, wc Ž, neto korisne površine 175,61m2, parkirna mjesta PM 1 neto korisne površine 6,26m2, sve u nacrtu označeno smeđom kosom šrafurom ukupne neto korisne površine 181,87 m2. Sve u ulici Nikole Zrinskog broj 67 u zgradi mješovite uporabe površine 415 m2 i dvorište površine 388 m2. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na telefon 091/152 8616, E-mail info@trkulja.hr Jamčevina: 22800.00 Poslovni broj spisa: ST-73/2026 Početna cijena: 171.000,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku, Stalna služba u Slavonskom Brodu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe02. ruj 2026., 09:00
Zatvaranje dražbe od16. ruj 2026., 08:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija