Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina u vlasnistvu stecajnog duznika upisana u zkul 243 ko babina greda kcb

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 243, k.o. Babina Greda, kč.b…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u OsijekuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 12:59
Zatvara se za
13dana:13sati:34min:53sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina u vlasništvu stečajnog dužnika upisana u zk.ul. 243, k.o. Babina Greda, kč.br. 311, Vladimira Nazora 79, u naravi Stambena zgrada površine 179 m2 i dovrište površine 595 m2 što ukupno iznosi 774 m2. Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem, mail adresa: tomislav.duricin@cotrugli.eu, mobitel: 099 807 0782. Procjena se šalje temeljem upita na navedeni mail stečajnog upravitelja. Jamčevina: 11107.42 Poslovni broj spisa: ST-481/2025 Početna cijena: 55.537,10 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Osijeku
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija