Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnog duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog suda u velikoj gor

Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gor…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 11:59
Zatvara se za
13dana:12sati:34min:48sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331783, Poljana Čička, zk.ul. 715, kč.br. 303/6, oranica i livada Paraga, površine 1506 čhv, kč.br. 304/4, livada Paraga, površine 331 čhv, ukupne površine 1837 čhv. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/238-547 Jamčevina: 1231.00 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 3.077,50 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 12:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 11:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija