Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnog duznika stecajna masa upisana u zemljisnim knjigama opcinskog suda

Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika Stečajna masa upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 09:59
Zatvara se za
13dana:10sati:35min:04sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnog dužnika Stečajna masa upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331783, Poljana Čička, zk.ul. 1189, kč.br. 506/3, oranica Repušnica, površine 1543 čhv, kč.br. 507/7, pašnjak Repušnica, površine 48 čhv, ukupne površine 1591 čhv. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/238-547 Jamčevina: 1062.10 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 2.655,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija