Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnog duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog suda u velikoj gor

Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Opčinskog suda u Velikoj Gor…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 12:59
Zatvara se za
14dana:00sati:14min:11sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Opčinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331414, Bukevje, zk. ul. 2896, kč. br. 352/4, Pašinec livada, površine 1097 m2, kč. br. 353/4, Pašinec oranica, površine 2381 m2, kč.br. 353/6, Pašinec oranica, površine 1097, kč. br. 356/3, Dvorno mjesto, voćnjak, površine 277, ukupne površine 4852 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/238-547 Jamčevina: 1114.00 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 2.785,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija