Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnog duznika stecajna masa upisana u zemljisnim knjigama opcinskog sud

Nekretnina: Nekretnine stečajnog dužnika Stečajna masa, upisana u zemljišnim knjigama Općinskog sud…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 17. ruj 2026., 10:59
Zatvara se za
13dana:11sati:33min:43sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnog dužnika Stečajna masa, upisana u zemljišnim knjigama Općinskog suda u Velikoj Gorici, Zemljišnoknjižni odjel Velika Gorica, k.o. 331414, Bukevje, zk. ul. 3246, kč. br. 352/2, Pašinec livada, površine 1097 m2, kč.br. 353/2, Pašinec oranica, površine 2266 m2, ukupne površine 3363 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari Razgledavanje: U dogovoru sa stečajnim upraviteljem na broj: 098/238-547 Jamčevina: 374.00 Poslovni broj spisa: ST-1218/2024 Početna cijena: 935,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe03. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od17. ruj 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija