Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina prodaje se nekretnina stecajnog duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog graans

Nekretnina: Prodaje se nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog građans…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 23. ruj 2026., 12:59
Zatvara se za
19dana:13sati:34min:17sek
Idi na ovu dražbu →

Prodaje se nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Zemljišnoknjižni odjel Zagreb i to u zk. ul. br. 40560 k.o. Grad Zagreb, kat. čestice 2021/20, 2021/21, 2021/22, 2021/25 oznake zemljišta Dvorište, Ulica Bužanova, ukupne površine 217 m2. Razgledavanje: Nadležno tijelo nije navelo podatke. Jamčevina: 9900.00 Poslovni broj spisa: ST-1152/2022 Početna cijena: 74.250,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe09. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od23. ruj 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija