Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina prodaje se nekretnina stecajnog duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog graans

Nekretnina: Prodaje se nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog građans…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 23. ruj 2026., 09:59
Zatvara se za
19dana:10sati:34min:54sek
Idi na ovu dražbu →

Prodaje se nekretnina stečajnog dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog građanskog suda u Zagrebu, Zemljišnoknjižni odjel Zagreb i to u zk. ul. br. 2511 k.o. Remete, kat. čestica 1877/13 Voćnjak površine 11 m2 i kat. čestica 1877/16 Voćnjak površine 7 m2, ukupne površine 18 m2. Razgledavanje: Nadležno tijelo nije navelo podatke. Jamčevina: 236.00 Poslovni broj spisa: ST-1152/2022 Početna cijena: 1.770,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe09. ruj 2026., 10:00
Zatvaranje dražbe od23. ruj 2026., 09:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija