Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine upisane u zemljisne knjige koje vodi opcinski sud u zlataru zemljisnoknjizn

Nekretnina: Nekretnine upisane u zemljišne knjige koje vodi Općinski sud u Zlataru, Zemljišnoknjižn…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u KarlovcuFINA e-DražbaZatvara se 30. ruj 2026., 13:59
Zatvara se za
27dana:01sati:13min:05sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine upisane u zemljišne knjige koje vodi Općinski sud u Zlataru, Zemljišnoknjižni odjel Donja Stubica, zk.ul. 9970 k.o. Stubička Slatina, kč.br. 1216/2, broj D.L. 7, kod kuće, dvorište površine 68 m2, i kč.br. 1217, broj D.L. 7, kod kuće, kuća i dvorište površine 450 m2, ukupno 518 m2. Nekretnina je slobodna od osoba. Razgledavanje: 091/149-3214 martina.smole@stecajni.com Jamčevina: 6500.00 Poslovni broj spisa: ST-1750/2025 Početna cijena: 32.500,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu, Stalna služba u Karlovcu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe16. ruj 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od30. ruj 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija