Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine stecajnoga duznika upisane u zemljisne knjige opcinskog suda u zadru zemlji

Nekretnina: Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u Zemljišne knjige Općinskog suda u Zadru, Zemlji…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 30. ruj 2026., 13:59
Zatvara se za
27dana:01sati:13min:14sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine stečajnoga dužnika upisane u Zemljišne knjige Općinskog suda u Zadru, Zemljišnoknjižnog odjela Pag, k.o. Pag, i to: zk.ul. br. 6348, k.č.br. 8166/1, Ogradica do Lokunja, šuma, ukupne površine 290640 m2, zk.ul. br. 6349, k.č.br. 8166/8, pašnjak i šuma u Rebarsko, ukupne površine 211443 m2, zk.ul. br. 6350, k.č.br. 8389/828, šuma u Rebarsko, ukupne površine 208213 m2. Nekretnine se prodaju kao jedinstvena cjelina. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Zainteresirane osobe mogu u vrijeme dogovoreno sa stečajnim upraviteljem razgledati predmetnu nekretninu i dokumentaciju vezanu uz tu nekretninu, 3. nekretnina u naravi predstavlja šumu, pašnjak i oranicu. Razgledavanje: Dogovor na tel.: br. 01/618 4432 Jamčevina: 812500.00 Poslovni broj spisa: ST-256/2026 Početna cijena: 4.062.500,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe16. ruj 2026., 14:00
Zatvaranje dražbe od30. ruj 2026., 13:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija