Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina stecajnoga duznika upisana u zemljisnim knjigama opcinskog graanskog suda u

Nekretnina stečajnoga dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog građanskog suda u…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u ZagrebuFINA e-DražbaZatvara se 07. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
33dana:15sati:34min:47sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina stečajnoga dužnika upisana u zemljišnim knjigama Općinskog građanskog suda u Zagrebu, ZK Odjel Zagreb, k.o. 339318, Donje Vrapče, kč.br. 4596/22, zk.ul. 5504, u naravi POSLOVNAZGRADA I DVORIŠTE MEDARSKA UL., površine 154 m2. Razgledavanje: Zainteresirane osobe mogu u vrijeme dogovoreno sa stečajnim upraviteljem razgledati predmetnu nekretninu i dokumentaciju vezanu uz tu nekretninu. Jamčevina: 34300.00 Poslovni broj spisa: ST-1145/2024 Početna cijena: 257.250,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Zagrebu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe23. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od07. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija