Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina katcest 14532 u zkul 14386 ko varazdin 141 suvlasnicki dio etazno

Nekretnina kat.čest. 14532, u zk.ul. 14386, k.o. Varaždin, 141. Suvlasnički dio: ETAŽNO…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 14:59
Zatvara se za
35dana:03sati:11min:39sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat.čest. 14532, u zk.ul. 14386, k.o. Varaždin, 141. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-141), ETAŽA 141- spremište u prizemlju, površine 30,00 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 3290.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 24.675,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 15:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 14:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija