Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina nekretnine a katcest 28113 zkul 15649 ko varazdin 59 suvlasnicki dio etazn

Nekretnina: Nekretnine: a) kat.čest 2811/3, zk.ul. 15649, k.o. Varaždin, 59. Suvlasnički dio: ETAŽN…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 12:59
Zatvara se za
35dana:01sati:11min:35sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnine: a) kat.čest 2811/3, zk.ul. 15649, k.o. Varaždin, 59. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-59), ETAŽA LXI - prostorija u podrumu sa 34,20 m2, b) kat.čest 2811/3, zk.ul. 15649, k.o. Varaždin, 61. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-61). ETAŽA LXIII - prostorija u podrumu sa 3,80 m2, c) kat.čest 2811/3, zk.ul. 15649, k.o. Varaždin, 62. Suvlasnički dio; ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-62), ETAŽA LXIV - spremište u podrumu sa 0,95 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 3450.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 25.875,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 13:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 12:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija