Idi na sadržaj
PočetnaDražbeNekretnina kat cest 16435 zkul 15252 ko varazdin 17 suvlasnicki dio etazno vl

Nekretnina kat. čest 16435, zk.ul. 15252, k.o. Varaždin, 17. Suvlasnički dio: ETAŽNO VL…

Aktivnastambeni i poslovni prostorTrgovački sud u VaraždinuFINA e-DražbaZatvara se 08. lis 2026., 10:59
Zatvara se za
34dana:23sati:11min:38sek
Idi na ovu dražbu →

Nekretnina kat. čest 16435, zk.ul. 15252, k.o. Varaždin, 17. Suvlasnički dio: ETAŽNO VLASNIŠTVO (E-17), ETAŽA XVII KOJA SE NALAZI U PODRUMU ukupne površine sa 38,40 m2, a sastoji se iz: prostorije za sastanke sa 28,80 m2, hodnika sa 1,40 m2, ulaznog prostora sa 1,80 m2, prostorije I sa 3,50 m2, wc-a sa 2,90 m2. Nekretnina je slobodna od osoba i stvari. Razgledavanje: Razgledavanje po prethodnom dogovoru sa stečajnom upraviteljicom. Prijava razgledavanja na mail: orehovec.slavica@gmail.com Jamčevina: 3390.00 Poslovni broj spisa: ST-326/2023 Početna cijena: 25.425,00 EUR

Detalji
Lokacija dražbeTrgovački sud u Varaždinu
Kategorija dražbestambeni i poslovni prostor
Početak online dražbe24. ruj 2026., 11:00
Zatvaranje dražbe od08. lis 2026., 10:59
Dražbena kućaFINA e-Dražba
StatusAktivna
Pratite dražbe besplatno
Registrirajte se i primajte obavijesti o novim dražbama
Besplatna registracija